Vizyon / Misyon

Vizyon / Misyon

Misyonumuz;

Promold olarak, endüstriyel tasarım ve kalıp imalatı konseptlerini bir araya getirerek, fikir sahiplerinin hedefledikleri ürüne en kısa sürede, sorunsuz ve minimum maliyetle ulaşabilmesini amaçlıyoruz. İş ortaklarımızın taleplerine, sadece kalıp imalatı olarak değil, onların sorunlarını en ince ayrıntısına kadar inceleyerek en uygun kaliteli ve en hızlı çözümü sunabileceğimiz bir hizmet olarak bakıyoruz.

Giriştiğimiz her proje için; hizmetlerimizde, kendi imalatımız anlayışıyla, maliyeti minimum ve verimi maksimum tutacak şekildeki bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.

 

Vizyonumuz;

Promold’un vizyonu; hedefleri doğrultusunda, yenilikçilik, çağdaşlık ve dürüstlük anlayışıyla hizmet vermiş bulunduğu iş ortaklarının güvenini kazanmış, beklentilerin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmakta olan, dünya çapında teknolojiye ve sektöre katkı sağlamakta olan, aynı sektördeki firmaların saygı duyduğu bir firma olup, sektörde örnek ve öncü bir isim olmaktır.

 

Çevre bilincimiz;

Geçmişten günümüze insan popülasyonun tüketim odaklı yaşaması, üretilen ve tüketilen her üründe daha yüksek kalite ve daha düşük maliyeti buluşturmayı hedef kılmıştır.

Bu hedef sadece maddi anlamda görülmemeli, doğaya olan sorumluluğumuz göz önünde bulundurularak, daha verimli ve amacına uygun projeler değerlendirilerek insanoğlunun ihtiyaçları giderilmelidir.

HAKKIMIZDA

Kurucu ortaklarımız; 1993 yılından beri plastik, bakalit, sac metal ve metal enjeksiyon kalıpları imalatı ve bu kalıplar ile yapılan çeşitli imalatlar ile ilgili edindiği tecrübeyi, profesyönelleşme kararı ile kurulan PROMOLD KALIP MÜHENDİSLİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.'ye aktarmıştır.

Promold; geleneksel kalıpçılığın ötesinde, ürün tasarımı ve mühendisliği birleştiren yapısıyla çok yönlü hizmet verebilmektedir.

İLETİŞİM

Promold Kalıp Mühendislik A.Ş.

Fatih mah. 1188 Sok. No:12/M
Sarnıç-Gaziemir / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon : 0 (232) 281 69 14 - 25
Fax : 0 (232) 281 67 06
E-Posta : info@promold.com.tr