Tasarım

Tasarım

Promold; emsal firmalar arasında sahip olduğu en önemli yeteneği olan tasarım departmanının kendi bünyesinde bulunması sayesinde, ürün tasarımı, ürün geliştirme ve Ar-ge faaliyetleri konusunda, mühendislik departmanı lideriliğinde, müşterilerine hizmet verebilmektedir.

Tasarım ve mühendislik departmanımız konusunda uzman kadrosu ile ; fikirlerinizi ve projelerinizi oluşturmanızda size yardımcı olur, fikir aşamasından nihai ürün aşamasına kadar projeninin en iyi şekilde ve kısa sürede sonuçlanmasını sağlar .

İmalat geçmişi sayesinde, bünyesinde bulunan tecrübeli ve deneyimli AR-GE kadrosu ile müşterinin taleplerine çözüm ortağı bakış açısıyla yaklaşmaktadır.

Ürünleri, kalıp açısından incelemeden önce piyasa araştırmaları, kullanıcı sorunları,iyileştirmeler vb. konularda inceleyerek, müşterilerine en uygun maliyetle ve kaliteli çözümü sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

Kurucu ortaklarımız; 1993 yılından beri plastik, bakalit, sac metal ve metal enjeksiyon kalıpları imalatı ve bu kalıplar ile yapılan çeşitli imalatlar ile ilgili edindiği tecrübeyi, profesyönelleşme kararı ile kurulan PROMOLD KALIP MÜHENDİSLİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.'ye aktarmıştır.

Promold; geleneksel kalıpçılığın ötesinde, ürün tasarımı ve mühendisliği birleştiren yapısıyla çok yönlü hizmet verebilmektedir.

İLETİŞİM

Promold Kalıp Mühendislik A.Ş.

Fatih mah. 1188 Sok. No:12/M
Sarnıç-Gaziemir / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon : 0 (232) 281 69 14 - 25
Fax : 0 (232) 281 67 06
E-Posta : info@promold.com.tr