Promold Kimdir?

Promold Kimdir?

Kurucu ortaklarımız; 1993 yılından beri plastik, bakalit, sac metal ve metal enjeksiyon kalıpları imalatı ve bu kalıplar ile yapılan çeşitli imalatlar ile ilgili edindiği tecrübeyi, profesyönelleşme kararı ile kurulan PROMOLD KALIP MÜHENDİSLİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.‘ye aktarmıştır. 1200 metrekare kapalı alanda, konusunda deneyimli ve profesyönel ekibiyle ve son teknolojiyle donatılmış ekipmanları ile hizmet veren Promold, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Bunun bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden Promold, en son teknoloji ürünü CAD/CAM/CAE programları ve yüksek hassasiyetli tezgahlara, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yapmaktadır. Promold; geleneksel kalıpçılığın ötesinde, ürün tasarımı ve mühendisliği birleştiren yapısıyla çok yönlü hizmet verebilmektedir.

İlk fikirden yola çıkıp, nihai ürün tasarımı ve mühendisliği, prototip üretimi, gerekli kalıp, özel aparatlar ve techizatların tasarımı ve imalatlarını da kendi bünyesinde yaparak anahtar teslimi projeler sunabilmektedir. Bu alanda önemli ve saygın referanslara da sahip olan Promold; zor, karmaşık ve problemli kalıplar için, teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek, kolay çözümler sunabilmektedir .

Geçmişte ağırlıklı olarak, elektrik, elektronik, medikal, tarım, hayvancılık, züccacüye, soğutma ve endüstriyel mutfak sektörlerinde hizmet vermiştir. Promold, konum olarak, Ege Serbest Bölgesine 6km, hava alanına 5km , İzmir limanına 19km uzaklıkta bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

Kurucu ortaklarımız; 1993 yılından beri plastik, bakalit, sac metal ve metal enjeksiyon kalıpları imalatı ve bu kalıplar ile yapılan çeşitli imalatlar ile ilgili edindiği tecrübeyi, profesyönelleşme kararı ile kurulan PROMOLD KALIP MÜHENDİSLİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.'ye aktarmıştır.

Promold; geleneksel kalıpçılığın ötesinde, ürün tasarımı ve mühendisliği birleştiren yapısıyla çok yönlü hizmet verebilmektedir.

İLETİŞİM

Promold Kalıp Mühendislik A.Ş.

Fatih mah. 1188 Sok. No:12/M
Sarnıç-Gaziemir / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon : 0 (232) 281 69 14 - 25
Fax : 0 (232) 281 67 06
E-Posta : info@promold.com.tr